Lenka Hrdličková

O svíčkách a o mně

Svíčky mě oslovovaly vždy. Přitahoval mě jejich magický a zároveň uklidňující plamínek a nikdy nemohly doma chybět. Nápad – vyrábět svíčky podle své představy, se mi v hlavě honil už dlouho. Vyrábět svíčky s konkrétním záměrem tak, aby jejich záře a vibrace byly použity nejen k pohodlí a klidu, ale také případně i k terapeutickému účelu.

Mým povoláním je úleva a pomoc lidem. Pracuji jako masérka a terapeutka ve svém vlastním studiu. Můžete se o mně dozvědět víc na www.usmivani.cz. A k mé práci, kromě jiného, i patří svíčky.

Tento zvláštní čas mi nabídl příležitost se do této myšlenky pustit a tak vznikl můj první počin. Čakrové energetické svíčky. S láskou a zvláštní pozorností vytvořené svíčky, které mají za úkol harmonizovat jednotlivá energetická centra našeho těla.

Ke každé čakře vznikl mou rukou originální znak, který jsem kreslila s nejlepšími úmysly a při meditaci. Na svíčkách je vytištěn na tvrdší papír, který si můžete vystřihnout a obrázek uchovat. Ke každé svíčce je k dispozici i placka/špendlík příslušného obrázku, který lze přišpendlit kamkoliv chcete a zesílit tak působení.

Moje autorské symboly jednotlivých čaker

V současné době se moje práce začíná hezky rozvíjet do dalších směrů. Mrkněte do galerie „DEKORAČNÍCH SVÍČEK„.

Samostatných směrem jsou pro mě „SVÍČKY NA MÍRU„. Ty dělám obzvlášť ráda, protože vznikají vždy nacítěním na člověka, pro kterého je svíčka určena, případně na problém nebo situaci. Dopředu tudíž nevím, jak bude vypadat a jaké bude mít barvy. Zapálení takové svíčky se uvolňují vibrace, které mají terapeutické účinky. Vždy upozorňuji, abyste zbytkový nebo vylitý vosk již nepoužívali. Obsahuje v sobě vstřebané negativní informace, které není dobré dále používat nebo skladovat.

Složení svíček

Svíčka je 100% přírodní palmový vosk, bez chemických přísad, hoří čistě a bez zápachu, neobsahuje žádnou nebo uvedenou parfemaci. K provonění svíček používám pouze přírodní silice. Každá svíce je vyráběna ručně a je tudíž originálem. Při hoření svíčka vyhořívá a tvoří krásný dekorativní krajkový okraj.

Bezpečnostní pokyny pro použití svíček:

  • Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru
  • Umístěte svíčku na dostatečně velkou podložku z nehořlavého materiálu
  • Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat
  • Používejte ve větraných místnostech bez průvanu
  • Svíčku umístěte rovně do stabilní polohy
  • Nestavte svíčky těsně vedle sebe
  • Knot před každým zapálením ustřihněte na délku 1 cm
  • Se zapálenou svíčkou nehýbejte

Svíčky nakoupíte u mě v masérně nebo on-line na www.mujkramecek.cz. Nebo se prostě nějak domluvíme. Stačí mi napsat na hrdlenka@email.cz.

Příležitost pro váš obchůdek – připravím pro vás ukázkovou sadu svíček do komise. Vyzkoušíte, uvidíte 🙂 .